• Lhemes

  • 396

  • Temmuz 15, 2017

  • 0

  • 1

Koridorunuzu Dondurmayı Öğrenin

Dondurma, düşman minyonların kendi kulelerine ulaşmalarına izin vermeden kendi enerjilerini patlatmasına izin vermektir. Bu durum sizi ganklardan korur ve siz düşmanlarınızı junglerlar vasıtasıyla riske sokarsınız. Dahası, bazı durumlarda bölgeyi bile alabilirsiniz.

alt

En az 4 mage minionu canlı tutun. Eğer minionları çok hızlı öldürürseniz, minionlar düşman kulelerine doğru ilerleyecektir. Tersine, tüm minionları çok geç öldürürseniz, kulelerinize ulaşırlar ve koridor resetlenir.

Birçok mage minion olursa, saldırılarınızı bir sonraki dalga için beklerken biraz tank yapabilirsiniz. Bunu yaparken koridoru süresiz olarak dondurabilirsiniz. Elbette, onlara karşı çok zorlanmadan tank yapabilmeniz lazım.

Dondurma işlemini öğrenmek çok karmaşık değildir. Pek çok oyuncu yardımcı olamıyor ama düşman minionlarına saldırmaya devam ediyor ve donarak daha fazla kazanç elde ederken sabrın eksikliği nedeniyle sürekli olarak başarısız oluyor. Dondurarak, bu genel sabrın avantajlarını yakalıyorsunuz. Sanırım hepimiz donmuş bir oyuncuyla karşı karşıya kaldık ve muhtemelen dünyanın dört bir yanındaki en sinir bozucu şey olduğuna tümüyle katılabiliriz.


    Üzgünüm, hiç etiket eklenmemiş.
Lhemes

Yazar: Lhemes

#yönetici

Reklam, Editör, Youtuber başvuruları için : forumteknolotif@gmail.com adresine mail atınız.

105 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.