• Lhemes

  • 717

  • Mayıs 27, 2017

  • 1

  • 3

Snapchat bitmoji nasıl kullanılır?

Snapchat günümüzde hala birçok kullanıcısı bulunan bir platform. Bildiğiniz üzere İnstagram hikayeler özelliğini getirince Snapchat bu durumdan oldukça fazla etkilendi ve kullanıcı kaybı yaşadı. Bu kayba rağmen yolunda devam etmeye çalışıyor.

Snapchat bitmoji uygulaması ile instagramda yapamadığımız özelliği bizlere sunuyor. Bitmoji’ nin özelliği yaptığınız yüzdeki kaş, göz, burun ve ağız gibi özellikleri sizin belirlemeniz. Uygulama sayesinde kendinize özel karakter oluşturuyorsunuz. Bu özelleştirmeler sadece yüzle sınırlı değil. Karakterin vücudunu ayarlayıp istediğiniz şekilde giydirebilirsiniz.

Snapchat Bitmoji nasıl kullanılır?

İlk yapmanız gereken Bitmoji uygulamasını indirmek ve Snapchat hesabınızla giriş yapmak. Ardından Bitmoji oluştur seçeneğinden Erkek veya Bayan seçiyoruz. Bütün özelleştirmeleri yapıyoruz ve en son Kaydet & Kıyafet seç butonuna tıklıyoruz. Açılan ekranda kıyafet seçiyoruz ve onay butonuna basıyoruz.

İşlemler bittiğinde Bitmoji Snapchat’ e bağlansınmı sorusu geliyor. Kabul et & Bağla butonuna tıklıyoruz.

Çektiğimiz fotoğraflarda kullanmak içinse fotoğrafı çektikten sonra sağ üstteki çıkartma simgesine tıklıyoruz. Açılan ekrandan Bitmoji’ mizi seçiyoruz.

Bitmojiyi alttaki linkten indirebilirsiniz.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bitstrips.imoji&hl=tr

İos: https://itunes.apple.com/us/app/bitmoji-your-personal-emoji/id868077558?mt=8

Snapchat uygulamasında paylaştığınız gönderilerin beğeni sayılarını arttırmak, sizi takip eden kişilerin sayısını yükseltmek ister misiniz?
Snapchat hesabınız için ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetlere http://www.sadeceon.com/Categories/online-pazarlama/snapchat linkinden ulaşabilirsiniz. Snaplerinizin izlenme sayısını arttırabilir, snapkod satın alabilir, dilerseniz de bayan takipçilerden satın alabilirsiniz. Hesabınızın daha fazla popüler olması için bu fırsatı kaçırmayın!


    Üzgünüm, hiç etiket eklenmemiş.
Lhemes

Yazar: Lhemes

#yönetici

Reklam, Editör, Youtuber başvuruları için : forumteknolotif@gmail.com adresine mail atınız.

105 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

bu yazıya 1 yorum var
Yusuf YILDIRIM Ağustos 25, 2017 / 8:45 am

Merhabalar,

Öncelikle faydalı içeriklerle zenginleştirdiğiniz başarılı platformunuz için sizleri tebrik ederiz.
Sitenizde (buradan https://www.teknolotif.com/snapchat/snapchat-bitmoji-nasil-kullanilir/) SnapChat ile ilgili ufak bir bilgi notu ve http://www.sadeceon.com/Categories/online-pazarlama/snapchat sayfamıza ait bir link paylaşma konusunda sizinle iletişime geçmek istedik.

Bu konuda bir çalışma yapmamız mümkün olur mu sizlerle?

Teşekkürler
Yusuf Yıldırım
Marketing Specialist
http://www.sadeceon.com
marketing@sadeceon.com